KONST / Litografier / Litografiskt blad 16044135
nr 1604 4135
Litografiskt blad
efter Joan Miró, ej signerad, boksida. Bildmått: 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 48x66 cm
Kondition: vikveck
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:44:30
11/3 18:42:30
100 kr
11/3 18:52:11